Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Наші мегаомметри мають енергонезалежне живлення ЕС0202, ЕС0210

Наши мегаомметры имеют энергонезависимое питание ЭС0202, ЭС0210

Наші мегаомметри мають енергонезалежне живлення ЕС0202, ЕС0210.
Уманський завод "Мегомметр" провідний розробник електровимірювальних приладів у колишньому СРСР, не поступається своїми позиціями і сьогодні, так ми випускаємо мегаомметри з енергонезалежним живленням типу ЕС0202, ЕС0210 (раніше були М4100), які крім нас ніхто більше не випускає.
Вони унікальні тим, що виручать у будь-який момент, коли немає можливості підзарядити акумулятор або замінити батарейки, або в аварійних випадках - коли електроенергії просто немає.
Ці прилади є аналоговими та не бояться низьких температур. Незважаючи на похибку +/- 15 % від вимірюваного значення, вони чудово справляються зі своїм прямим завданням - оцінкою стану опору ізоляції. Значення якої - у нормі чи близьке до критичного.
Хоча цифрові прилади з живленням від акумуляторів також випускаємо це цифрові мегаомметри ЦС0202, мікроомметр ЦС04105 та ін..

ДОВІДКА. Завод вимірювальних приладів "Мегомметр" був заснований в Умані (Черкаська область) в 1957 як приладобудівний завод державного значення. Спеціалізація підприємства – випуск електровимірювальних приладів для вимірювання великих та малих опорів (омметри, мегомметри, мікромметри), а також лабораторних трансформаторів напруги типу ЛАТР та трансформаторів струму Т-0,66 та інших приладів.

ПрАТ "Мегомметр" - провідне промислове підприємство з виробництва вимірювальних приладів, яке за останні роки значно змінило і розширило номенклатуру приладів, що випускаються. За технологічним принципом завод має всі види переробок властиві приладобудівному підприємству від розробки виробів до їхнього остаточного випуску.

2022 Уманський завод "Мегомметр" Енергонезалежне живлення ЭС0202, ЭС0210
Powered by Joomla 1.7 Templates