Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Особливості приладів вимірювання опору заземлення

 Для забезпечення в електроустановках (обладнаннях, спорудах тощо) електробезпеки використовуються заземлювачі, параметри та періодичність їх контролю нормується ПУЕ.

 Заземлення широко використовується для електричного захисту. Наприклад, в освітлювальній апаратурі заземлення використовується для замикання на землю струму пробою, щоб захистити персонал та компоненти обладнання від високої напруги.

 Низький опір ланцюга заземлення забезпечує стікання струму пробою на землю та швидке спрацювання захисних реле. В результаті стороння напруга якнайшвидше усувається, щоб не піддавати її впливу персонал та обладнання.

 При проектуванні та спорудженні заземлювачів необхідно знати питомий опір ґрунту, вимір якого можна здійснити вимірником опору заземлення.

 Основним способом вимірювання опору заземлення та питомого опору ґрунту є вимірювання падіння напруги на вимірюваному заземлювачі при відомому струмі.

 Цей принцип вимірювання використовується у вимірнику опору заземлення Ф4103-М1, що виготовляється заводом. Для роботи з вимірником нашим підприємством виготовляється комплект приладдя П4126М2. Комплект приладдя П4126М2 може поставлятися за окремим замовленням з чотирма штирями. Комплект приладдя П4126М2 відрізняється від комплекту приладдя П4126М укороченими штирями. Комплект приладдя П4126М призначений для роботи з вимірниками опору заземлення будь-якого типу, наприклад: Ф4103, М416, комплект приладдя П4126М2 призначений для роботи з вимірником опору заземлення Ф4103-М1 або іншими вимірювачами, що забезпечують працездатність при таких як значення опору допоміжних електродів.

 Наше підприємство також випускає омметр ЕС0212, призначений для вимірювання електричного опору заземлюючої проводки, встановлення факту її обриву та виявлення напруги змінного струму на обладнанні у разі порушення ізоляції. Прилад на відміну від омметра М372 має оцифровану позначку 0,05 Ом. Живлення пристрою – доступні елементи типу R6, LR6.

2022 Уманський завод "Мегомметр" Особливості приладів вимірювання опору заземлення
Powered by Joomla 1.7 Templates