Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК

 Приватне акціонерне товариство «Уманський завод «Мегомметр» має більш ніж піввіковий досвід розробки, виробництва та реалізації засобів вимірювальної техніки для потреб електроенергетики, видобувної промисловості, нафто- та газотранспортних систем та інших галузей народного господарства.

 За часів Радянського Союзу підприємство було єдиним за даним спрямуванням засобів вимірювань (мегаомметри, вимірювачі опорів заземлень, вимірювачі струму короткого замикання, омметри, мікроомметри тощо) та зазначена продукція була включена до технічної документації відповідних комплексів.

 На підставі значних обсягів реалізації та запитів щодо надання технічної документації (зокрема технічних умов) від споживачів країн СНД, можна зробити висновок про те, що й по сьогоднішній день продукція підприємства користується попитом, як надійна та відповідальна за своїми технічними характеристиками запитам часу.

 Разом про те, після розпаду СРСР, ринку вийшло безліч зарубіжних і знову організованих фірм, як виробничих, і торгуючих. Наше підприємство вітає ті організації, які у чесній конкуренції намагаються завоювати своє місце на ринку ЗВТ. Але є й такі, які, використовуючи брендові назви наших виробів та менталітет споживачів, просувають на ринок продукцію Китаю під виглядом наших.

 Однією з таких є фірма «ПрофКІП», що базується в м. Митищах, РФ (www.profkip.ru), яка під виглядом лінійки мегаомметрів М4100, що виготовляються нами, пропонують споживачам продукцію Китаю, але і це ще не все. Цей тип виробів вони намагаються реалізувати і під іншим нашим брендом ЭС0202. На наведених нижче фотографіях у цьому Ви можете переконатися самі.

Продукція ПрАО «Уманський завод «Мегомметр»

       
Мегаомметр М4100/1-5 Мегаомметр ЭС0202-Г Мегаомметр ЭС0210-Г Мегаомметр ЦС0202

Продукт «ПрофКИП»

     
MODEL ЭС202/1Г-5Г Мегаомметр
Мегаомметр М4100/1-5М

 

  Шановні споживачі! Будьте уважні! Перш ніж купувати продукцію, ретельно вивчіть її виробника та постачальника. Не полінуйтеся зібрати повну інформацію на просторах інтернету. І лише тоді приймайте виважене рішення.

 ПрАТ «Уманський» завод «Мегомметр»

 

 
 
2022 Уманський завод "Мегомметр" Остерігайтесь підробок
Powered by Joomla 1.7 Templates